Maksimalist esintiler kapıyı çaldı!


Maksimalist esintilerin görüleceği sonbahar-kış makyaj sezonunda abartılı trendler ön planda olacak.

Koyu renk rujlar, beyaz göz kalemi, iki tonlu dudaklar, gökkuşağı renklerinden oluşan makyajlar, renkli kaşlar ve daha pek çok detay 2018’e damga vuracak.

Gökkuşağı makyaj ile ilgili görsel sonucu

Gökkuşağı etkisi: Renkli kişiliği olanlara hitap eden bu akımı bakalım en çok kimler tercih edecek!

 

gokkusagi-etkisi

Kalın kaşlar: Kadınların en titiz olduğu konulardan biri de kaşlar. Belli periyodlarda kaşlarını toparlatan kadınlar belki bu trendle bir yükten kurtulabilir. Zira dağınık ve kalın kaşlar bu yıl altın çağını yaşayacak.

 

Kalın kaşlar ile ilgili görsel sonucu

uzun kirpikler ile ilgili görsel sonucu

Uzun kirpikler: 2018’de herkes Türkan Şoray ya da 1960’ların efsane ismi Twiggy’nin kirpiklerine sahip olabilecek çünkü uzun kirpikler yeni sezona koşar adım giriş yapıyor.

Pembe allıklar ve rujlar: Bu akımın dozunu kaçırırsanız, anime karakterleri çağrıştırmanız an meselesi. Ama ayarı tutturursanız bir bebek görünümüne sahip olabilirsiniz. Moda dünyasında kırmızıyı tahtından etmek üzere olan pembe bu sene özellikle dudaklarda ve yanaklarda etkisini gösteriyor…

 

belirgin-gozler

Neon göz kapakları: Far kullanmayı sevenler bu trende bayılacak. Zira yeni sezonda neon renkleri far paletlerinde göreceksiniz. Üstelik tüm göz kapağınızı neon renklere boyayabileceksiniz…

 

Neon göz kapakları: ile ilgili görsel sonucu

pembe-alliklar

Giriş Yap

Şifre Sıfırlama

Geri Dön
Giriş Yap