Murat Dalkılıç, Merve Boluğur'u çabuk unuttu


Merve Boluğur[1] ile 2 yıllık evliliğini 11 Eylül’de noktalayan Murat Dalkılıç[2], hiç vakit kaybetmeden çapkınlık turlarına başladı.

Güzel oyuncu Merve Boluğur’la 2 yıllık evliliğini geçtiğimiz günlerde bitiren Murat Dalkılıç, boşanır boşanmaz çapkınlıkta gaza bastı. Dedikodulara göre Boluğur’la boşandıktan sonra bir süre kalbini aşka kapatmayı düşünen Dalkılıç, bu kararında başarılı olamadı.

TAKİBE TAKİP!..
Boluğur’la evli olduğu dönemde de adı farklı güzellerle anılan ünlü popçu, iddiaya göre gönlünü Rus model Katerina Kos’a kaptırdı. Kariyerini İstanbul’da sürdüren Rus modeli geçtiğimiz yıl ‘Soktuğu Duruma Bak’ şarkısının klibinde de oynatan Dalkılıç’ın boşandıktan sonra Kos’la görüşmeye başladığı öne sürüldü. Kızıl saçlı mankeni instagram’da takibe alan yakışıklı popçuya Katerina Kos da kayıtsız kalmadı.

""


Kariyerini Türkiye’de sürdüren Katerina Kos, bugüne kadar pek çok reklam filmi ve defilede görev aldı.Gönlünü Rus manken Katerina Kos’a kaptıran Murat Dalkılıç, geçtiğimiz yıl klibinde oynayan kızıl modelle çekimler sırasında tanışmıştı.

SIR GİBİ SAKLIYOR
Güzelliğinin yanı sıra Türkiye’de oynadığı reklam filmleri ve boy gösterdiği defilelerle de dikkat çeken Katerina Kos, iddiaya göre şarkıcıyla gizli gizli görüşmeye başladı. Merve Boluğur[3]‘la tek celsede boşandığı için hayranlarını üzen çapkın popçunun bu son aşk hamlesi ise "Sevenlerinin aksine Murat’ın yüzü çabuk gülmüş" dedirtti.

Takvim

References

  1. ^ Merve Boluğur (www.ahaber.com.tr)
  2. ^ Murat Dalkılıç (www.ahaber.com.tr)
  3. ^ Merve Boluğur (www.ahaber.com.tr)

Giriş Yap

Şifre Sıfırlama

Geri Dön
Giriş Yap