Süreyya Yalçın güzellik uğruna korkuttu


İkoncanın pırlanta ve incilerle süslettiği upuzun tırnakları korku filmi karakteri Freddy’i andırdı.

Sosyetik ikoncan Süreyya Yalçın[1], güzelleşeyim derken dünyaca ünlü korku filmi karakteri ‘Freddy’e rakip çıktı. Eşi Ozan Baran’la yaşadığı ABD’deki evinin merdivenlerinden kapı tokmaklarına, güneş gözlüğünden kahve bardağına kadar her şeyi Swarovski taşlarla kaplatan Yalçın, bu tutkusunu tırnaklarını süslemek için de kullandı. Daha önce de tırnaklarını Swarovski taşlarla bezeyen ikoncan, bu kez kaş yapayım derken göz çıkardı.

""


Yalçın, gururla yeni tırnaklarını paylaşınca sosyal medyada alay konusu oldu.

SOSYAL MEDYADA ALAY KONUSU OLDU
Yalçın’ın Florida’da gittiği güzellik salonunda ikoncana upuzun tırnaklar takılınca ortaya bu garip görüntü çıktı. İkoncan, incilerle ve pırlantalarla süslettiği tırnaklarına bir de minik tektaş yüzük taktırdı. Ellerinin bu halini gururla instagram’da paylaşan Süreyya Yalçın, dalga konusu oldu. Yalçın’ın tırnaklarını görenler inanamadı. İkoncana "Bu tırnaklarla Hollywood’un yeni Freddy’si olursun", "İkoncan olayım derken cadı olmuşsun" yorumları yağdı…

""


‘Elm Sokağı Kabusları’ film serisinin unutulmaz karakteri Freddy Krueger, kurbanlarını elindeki keskin pençeyle öldürüyordu.

GÖSTERİŞİ ABARTTI
Lüks tutkusunu gözlere sokmaktan çekinmeyen Süreyya Yalçın, bu kez işi iyice abarttı. Daha önce evinin merdivenlerini ve kahve bardağını pırlantalarla kaplatan Yalçın, upuzun tırnaklarını da aynı şekilde süsleyince olay oldu. İkoncan’a takipçileri "Bu tırnakların hali ne? Temizlik, süsten önemlidir" diye eleştiride bulundu.

References

  1. ^ Süreyya Yalçın (www.ahaber.com.tr)

Giriş Yap

Şifre Sıfırlama

Geri Dön
Giriş Yap